س. مه 17th, 2022

علم اخلاق ورزش

سایت خبری تحلیلی و آموزشی

تجلیل جمعیت حامیان هواداران فوتبال از مهندس نبی
جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم‌های ملی در چهارمین جلسه کارگروه ورزش حزب مؤتلفه اسلامی از مهندس مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران تجلیل و قدردانی کرد.
این مراسم که در سالن بزرگ شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی برگزار شد، دبیرکل و قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی، اعضای کارگروه ورزش این حزب، تعدادی از مسئولین جمعیت حامیان هواداران فوتبال و جمعی از پیشکسوتان و کارشناسان ورزش و فوتبال حضور داشتند، نخست آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت شد و استاد غلامحسین زمان آبادی معاونت محترم فرهنگی فدراسیون فوتبال به ترجمه و تفسیر این آیات پرداختند. سپس حاج محمدرضا یزدانی خرم رئیس کارگروه ورزش حزب مؤتلفه اسلامی ضمن خیر مقدم به حضار از مهندس مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال و عضو کارگروه ورزش حزب مؤتلفه بابت تلاش‌های همه جانبه ایشان در فدراسیون فوتبال که توانست یک آرامش نسبی را در فضای فوتبال به وجود بیاورد تشکر و قدردانی کرد.


آنگاه محمدرضا تهرانی رئیس جمعیت حامیان هواداران فوتبال و قائم مقام کارگروه ورزش حزب مؤتلفه اسلامی در سخنانی به تشریح خدمات مهندس نبی در فدراسیون فوتبال و حمایت ایشان از جمعیت حامیان هواداران فوتبال از بدو تأسیس این جمعیت تاکنون پرداختند و با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی چند ماهه اخیرشان در تهیه و تنظیم اساسنامه و ارایه آن به فیفا و علل تجلیل دبیرکل فدراسیون فوتبال در کارگروه ورزش حزب مؤتلفه به خاطر شیوع بیماری کرونا در ممنوعیت تشکیل جلسات پرجمعیت در ادارات و نهاد و سازمانها را بیان کردند.

در ادامه این جلسه دکتر اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی و عضو شورای مرکزی ائتلاف بزرگ اصولگرایان ضمن خوشامدگویی به حاضرین به تشریح شخصیت مهندس مهدی محمدنبی و خدمات ایشان به ورزش و فوتبال پرداخت و ضمن ارایه رهنمودهای جدید به کارگروه ورزش حزب اظهار داشت: حزب مؤتلفه اسلامی و کارگروه ورزش این حزب این آمادگی را دارند که هرگونه تعامل، همکاری و حمایت از ایشان را در جهت پیشبرد ورزش و فوتبال جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.
در پایان، مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ضمن تشکر و قدردانی از حمایت‌های همه جانبه حزب مؤتلفه اسلامی و کارگروه ورزش حزب مؤتلفه به ویژه دکتر بادامچیان دبیرکل و حاج محمدعلی امانی قائم مقام آن و دیگر دوستان با تأکید بر برخی از برنامه‌های جدید در فدراسیون فوتبال آمادگی هر چه بیشتر خود را برای همکاری و بهره‌گیری از نکته نظرات حزب و کارگروه ورزش آن و نیز جمعیت حامیان اعلام کرد.


در خاتمه این مراسم لوح تقدیری توسط کارگروه ورزش حزب مؤتلفه، مسئولان جمعیت حامیان هواداران فوتبال، مدیریت اداره ورزش و جوانان غرب تهران و معاونت فرهنگی فدراسیون فوتبال به عنوان یادبود به دبیرکل محترم فدراسیون اهداء شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *