س. مه 17th, 2022

علم اخلاق ورزش

سایت خبری تحلیلی و آموزشی

پزشک؛ آقای امیرعباس لشگری رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی شد!!!

بی اعتنائی به خانواده ورزش دانشگاه آزاد اسلامی

ایام شهادت مولای متقیان و الگوی جوانمردان تسلیت باد.

پزشک؛ آقای امیرعباس لشگری رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی شد!!!

تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی بیش از دو دهه است که یکی از قطبهای مهم ورزش کشور چه در بخش همگانی و ورزش دانشجوئی و چه در بخش حرفه ائی و باشگاهداری محسوب می شود. این مرکز علمی و آموزشی  تربیت نیروی انسانی؛ هزاران فارغ التحصیل ؛ صدها استاد و دهها مدیر در حوزه ورزش و تربیت بدنی دارا می باشد.حال سئوال این است آیا در داخل این مجموعهء علمی و آکادمیک که اتفاقا” در حوزه مدیریت ورزشی  مدیران بسیار شایسته و توانمندی که سوابق برجسته مدیریت در سطوح عالی را دارا میباشند  ؛مدیر متخصص و واجد شرایطی نبود که یک پزشک را رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی انتصاب نموده اند.؟؟؟؟؟البته برای شخصیت حقیقی و سوابق پزشکی ایشان در جامعه و حتی بخش پزشکی ورزش احترام قائل هستیم.اما معتقدیم مدیریت ورزشی و کار اجرائی در ورزش باید دست مدیران و متخصصان این حوزه باشد.

آیا این اقدام خلاف اصول مدیریت و بنوعی دهن کجی آشکار؛بی اعتنائی و بی احترامی به خانواده ورزش دانشگاه آزاد اسلامی نیست؟؟؟

آیا نباید پس از 40 سال و بویژه با توجه به روح بیانیهء گام دوم انقلاب اسلامی رهبری؛از اقدامات اینچنینی که هیچ گونه منطق و اصول درستی ندارند دست بر داریم ؟تا کی باید ….حرف بسیار است و ….؛امیدواریم مسئولان مربوطه در تصمیمات و اقدامات خویش اشتباهات خود را تا دیر نشده جبران نمایند.

یونس قربانی

عضو هیئت علمی دانشکده تربیت بدنی

دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی

و مدیر مسئول مجله علم و اخلاق در ورزش

2 دیدگاه برای “پزشک؛ آقای امیرعباس لشگری رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی شد!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *